X
Kreowanie własnego stylu ubierania vol.1 (ciało)

2013-11-14

To w jaki sposób się ubieramy to nasza wizytówka. Niestety świat jest tak skonstruowany, że jak Cię widzą tak Cię piszą. A nawet jeśli ludzie, którzy Cię lubią i szanują nie zwracają na to uwagi, to przecież dlaczego nie miałbyś sobie pozwolić na podrasowanie swojego stylu ubierania? Po prostu miło jest ubierać się dobrze, ma to same plusy, ale wymaga poświęcenia trochę czasu. Zaczynamy od ciała…

Stań nago przed lustrem i odpowiedz sobie na pytanie…

Jak czujesz się w swoim ciele?

Dobrze
Źle
Chcesz to zmienić?
 
Tak
Nie
 
Potrafisz się zmotywować?
Wróć
 
Tak
Nie
 
 
 

Dlaczego właśnie od tego należy zacząć?

  • Jeśli czujesz się źle w swoim ciele to nawet jak się fajnie ubierzesz (tak, żeby maskować jego niedoskonałości) to raczej niczego to nie zmieni w Twoim postrzeganiu samego siebie. Powiedzmy, że np. masz „brzuszek”, wstydzisz się go i ciągle myślisz jak to nieestetycznie wygląda, to jeśli nawet uda Ci się go ukryć to ciągle będziesz myśleć o tym, że gdzieś nagle nie wyskoczy. A jeśli jesteś jowialnym grubaskiem, to masz to gdzieś, nie przejmujesz się tym i jesteś gotowy, żeby pójść krok dalej w celu poprawienia własnego stylu. Z drugiej strony dla dobra swojego zdrowia mógłbyś jednak zrzucić parę kilo… Ale jeśli jest Ci tak dobrze, argumenty zdrowotne Cię nie przekonują to trudno. :)
  • Jeśli chcesz jednak zmienić coś w swojej sylwetce, to nie będzie miało sensu, żebyś w tym momencie zmieniał swoją garderobę. Przecież jeśli schudniesz to być może będziesz mógł nosić mniejsze rozmiary ubrań. Zresztą podstawowa wiedza dotycząca stylizacji zaczyna się w dobieraniu ubrań do sylwetki – skoro chcesz ją zmienić, to nie ma sensu dobierać jej do „starego Ciebie”.
  • Jeśli zaś należysz do tych szczęśliwców, którzy już w swojej sylwetce nic nie chcą zmieniać nie pozostaje Ci nic więcej jak czekać na dalsze części tego przewodnika. :)

Pomocne wpisy

Powodzenia! :)

  • 1
  • 2
  • 3
  • NAWIGACJA SERII


Najpierw wiedza potem rzeźba - e-book na temat treningu i diety, Tomasz Saweczko

Najpierw wiedza, potem rzeźba

Kompleksowy przewodnik po diecie i treningu dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.

Ponad 10000 sprzedanych egzemplarzy!

Ponad 260 stron konkretów. Minimum teorii i maksimum informacji praktycznych. Do e-booka dołączone są również arkusze kalkulacyjne, które wyręczą Cię w koniecznych obliczeniach.

ZAMÓW E-BOOKA

Tomasz SaweczkoO AUTORZE Cześć, nazywam się Tomasz Saweczko (aka Łysy), z wykształcenia jestem matematykiem (co nie przeszkodziło mi w napisaniu książki). Nie jestem ani pakerem, nie chodzę do kosmetyczki co drugi dzień, ani nie traktuję ulicy jak wybiegu. Zaś męskie dbanie o siebie, to dla mnie coś więcej niż tylko wygląd... Czytaj więcej!

Trening interwałowy – spalanie tłuszczu i wytrzym...

Trening interwałowy (jak sama nazwa wskazuje) polega na przeplataniu treningu o bardzo dużej intensywności z treningiem o niskiej intensywności. Tego typu strat...

CZYTAJ DALEJ...

Sauna, korzyści dla zdrowia i jak prawidłowo z niej kor...

Na temat sauny słyszałem wiele opinii, jedni twierdzą, że to placebo i nie ma żadnego wpływu na nasze zdrowie. Inni zaś, nie mogą przestać chwalić korzystneg...

CZYTAJ DALEJ...