X
Fryzury dla mężczyzn z zakolami

Fryzury dla facetów z zakolami

2013-09-19

Zakola to problem, który dotyczy bardzo wielu mężczyzn. Walka z nimi (jak i z każdą inną formą łysienia) bywa czasem wręcz nie do wygrania. Z drugiej strony czasami, my faceci, przeżywamy wypadanie włosów bardziej niż kobiety. Należy zwrócić uwagę na to, że w części przypadków z zakolami można poradzić sobie doborem odpowiedniej fryzury, która po prostu je zakryje. Dotyczy to przypadku mężczyzn, którzy posiadają w miarę gęste włosy. Poniżej galeria fryzur, która prezentuje różne metody ukrycia zakoli. Wśród nich możemy wymienić różnego rodzaju grzywki i zaczesy.

Decydując się na daną fryzurę weź również pod uwagę kształt Twojej twarzy. O doborze fryzury do kształtu twarzy pisałem tutaj.

Fryzury dla mężczyzn z zakolami (gęste włosy)

Tak jak pisałem wyżej, poniższe fryzury nadają się dla facetów, których jedynym problem są zakola, a nie ogólna gęstość włosów.

Fryzura na zakola (zaczes)
Fryzura nr 1
Fryzura na zakola (grzywka)
Fryzura nr 2
Fryzura na zakola (przedziałek)
Fryzura nr 3
 
Fryzura na zakola (zaczes)
Fryzura nr 4
Fryzura na zakola (przedziałek)
Fryzura nr 5
Fryzura na zakola (zaczes do tyłu)
Fryzura nr 6
 
Fryzura na zakola (zaczes do góry)
Fryzura nr 7
Fryzura na zakola (chaotyczna grzywka)
Fryzura nr 8
Fryzura na zakola (grzywka)
Fryzura nr 9
 
Fryzura na zakola (grzywka)
Fryzura nr 10
Fryzura na zakola (grzywka)
Fryzura nr 11
Fryzura na zakola (dłuższe włosy)
Fryzura nr 12
 
Fryzura na zakola (grzywka do przodu)
Fryzura nr 13
Fryzura na zakola (twórczy nieład)
Fryzura nr 14
Fryzura na zakola (grzywka do przodu)
Fryzura nr 15
Fryzura na zakola (grzywka do przodu)
Fryzura nr 16
Fryzura na zakola (chaotyczna grzywka do przodu)
Fryzura nr 17
Fryzura na zakola (zaczes do góry)
Fryzura nr 18
 

Zakola i rzadkie włosy

Niestety jeśli oprócz zakoli Twoje włosy zaczynają się już bardzo intensywnie przerzedzać, to wszelkie próby walki są raczej skazane na niepowodzenie. Próba udawania, że ma się włosy, kiedy ich się nie ma, rodzi tylko frustracje i prowadzi do groteskowych tworów. Dobrym przykładem tego są starsi panowie, robiący szarmancki zaczes z resztek włosów, które pozostały im po bokach. Z własnego doświadczenia wiem, że naprawdę bardzo ciężko pogodzić się z tym, że po prostu zaczyna się łysieć. Niejednokrotnie też faceci po zgoleniu się na łyso wyglądają lepiej, nie mówiąc już o tym ile problemów ma się wtedy „z głowy”. Szerzej na temat pogodzenia się z łysieniem pisałem tutaj.

Bruce Willis
Pogódź
Bruce Willis
się
Bruce Willis
z łysieniem.

Walka z zakolami

Jeżeli uważasz, że Twoje włosy jeszcze nie są skazane na całkowitą klęskę albo dalej wierzysz, że możesz wygrać z łysieniem, to odsyłam do obszernego tekstu na ten temat tutaj.Najpierw wiedza potem rzeźba - e-book na temat treningu i diety, Tomasz Saweczko

Najpierw wiedza, potem rzeźba

Kompleksowy przewodnik po diecie i treningu dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.

Ponad 10000 sprzedanych egzemplarzy!

Ponad 260 stron konkretów. Minimum teorii i maksimum informacji praktycznych. Do e-booka dołączone są również arkusze kalkulacyjne, które wyręczą Cię w koniecznych obliczeniach.

ZAMÓW E-BOOKA

Tomasz SaweczkoO AUTORZE Cześć, nazywam się Tomasz Saweczko (aka Łysy), z wykształcenia jestem matematykiem (co nie przeszkodziło mi w napisaniu książki). Nie jestem ani pakerem, nie chodzę do kosmetyczki co drugi dzień, ani nie traktuję ulicy jak wybiegu. Zaś męskie dbanie o siebie, to dla mnie coś więcej niż tylko wygląd... Czytaj więcej!

Trening interwałowy – spalanie tłuszczu i wytrzym...

Trening interwałowy (jak sama nazwa wskazuje) polega na przeplataniu treningu o bardzo dużej intensywności z treningiem o niskiej intensywności. Tego typu strat...

CZYTAJ DALEJ...

Sauna, korzyści dla zdrowia i jak prawidłowo z niej kor...

Na temat sauny słyszałem wiele opinii, jedni twierdzą, że to placebo i nie ma żadnego wpływu na nasze zdrowie. Inni zaś, nie mogą przestać chwalić korzystneg...

CZYTAJ DALEJ...