X

Pielęgnacja cery tłustej dla mężczyzn vol.3 (test kremu matującego Kyoku)

2013-11-26
Postaw kawę Łysemu! :)

W ostatnim czasie miałem przyjemność testować kilka produktów amerykańsko-japońskiej marki Kyoku for Men. Na wstępie trzeba powiedzieć, że nie są to tanie kosmetyki, a w Polsce dostępne w sklepie MenSpace.pl

Prezent od Łysego

Pierwszym specyfikiem, o którym chciałbym napisać jest krem matujący Kyoku. Jeśli chodzi o pierwsze wrażenia, to krem ten ma bardzo przyjemny cytrusowy zapach i bardzo lekką konsystencję – to sprawia, że nie potrzeba dość dużej jego ilości, żeby rozprowadzić go po twarzy. Na poniższym zdjęciu możecie zobaczyć jaka ilość dla mnie była wystarczająca.

kyoku_facetemjestem

Co się dzieje po nałożeniu kremu na twarz?

Ziemia się trzęsie, a z nieba leją się strumienie deszczu i posuwiście przez nieboskłon mkną rącze pioruny. A tak poważniej – rzadko w takiej sytuacji można odpowiedzieć inaczej niż „nic”. W przypadku tego kremu jednak na twarzy pojawia się blada jasno-biała powłoka. Na początku myślałem, że to po prostu efekt niedokładnego zmycia przeze mnie maseczki, ale jednak okazało się, że to efekt nałożenia kremu. Do tego skóra robi się w dotyku jak papier. Nie ma się jednak czego obawiać, bo po jakimś czasie (kiedy skóra twarzy wydziela nieco sebum) ta blado-biała powłoka wchłania się w skórę.

Wniosek – nie należy nakładaj tego kremu 5 minut przed randką, bo będziesz wyglądać… blado! Ale godzinę przed – jak najbardziej.

Efekt matujący określiłbym w przypadku tego produktu na zadowalający, jednakże „dupy nie urywa”. Z drugiej strony nigdy w życiu nie spotkałem kremu matującego, który potrafiłby odwalić robotę celująco. Ten robi to całkiem nieźle i efekt utrzymuje się przez kilka godzin, a sam mam dość mocno przetłuszczającą się skórę twarzy.

Kolejną rzeczą, o której warto tu wspomnieć jest to, że produkt ten nie będzie się nadawać dla osób, które mają skórę wrażliwą – serio czuć działanie substancji aktywnych zaraz po jego nałożeniu. Zresztą wysokie skoncentrowanie składników aktywnych wyróżnia markę Kyoku na rynku. Nie uważam też, żeby linia do skóry tłustej i ze skłonnościami do niedoskonałości Kyoku nadawała się dla osób młodszych – w tym miejscu raczej rzucić okiem na produkty marki Men-u. Innymi słowy – według moich obserwacji produkty marki Kyoku zalecałbym raczej facetom o dojrzałej skórze, a nie tym, którzy mają wypryski spowodowane burzą hormonalną.

Post scriptum

Ponieważ współpracuję z MenSpace.pl to dysponuję 10% kodem rabatowym dla was – brzmi on fjiosd2014.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • NAWIGACJA SERII

Najpierw wiedza potem rzeźba - e-book na temat treningu i diety, Tomasz Saweczko

Najpierw wiedza, potem rzeźba

Kompleksowy przewodnik po diecie i treningu dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.

Ponad 10000 sprzedanych egzemplarzy!

Ponad 260 stron konkretów. Minimum teorii i maksimum informacji praktycznych. Do e-booka dołączone są również arkusze kalkulacyjne, które wyręczą Cię w koniecznych obliczeniach.

ZAMÓW E-BOOKA

Tomasz SaweczkoO AUTORZE Cześć, nazywam się Tomasz Saweczko (aka Łysy), z wykształcenia jestem matematykiem (co nie przeszkodziło mi w napisaniu książki). Nie jestem ani pakerem, nie chodzę do kosmetyczki co drugi dzień, ani nie traktuję ulicy jak wybiegu. Zaś męskie dbanie o siebie, to dla mnie coś więcej niż tylko wygląd... Czytaj więcej!

Wakacje życia 1999zł, kiła gratis…

Wiele osób, które prowadzi aktywny seksualny tryb życia zazwyczaj nie ma większej świadomości na temat chorób przenoszonych drogą płciową. Najczęściej wszelk...

CZYTAJ DALEJ...