X
Męskie fryzury intymne

Męskie fryzury intymne

2014-02-26

Męskie fryzury intymne w większości przypadków przybierają dwie formy: albo na zero albo „busz totalny”. Próba stylizowania włosów łonowych wydaje się raczej zabawna i tak też potraktujcie ten wpis, tzn. z przymrużeniem oka. Większość proponowanych tu męskich fryzur intymnych, to po prostu efekt mojej wybujałej fantazji. Zresztą, wykonanie części z poniższych fryzur, wymaga nie lada zdolności (potrzebny byłby też do tego dość wąski trymer). Z drugiej strony zrobić sobie „Zeusa” (patrz niżej) i zaskoczyć nim swoją drugą połówkę… Zapewne reakcja byłaby bezcenna. ;)

Galeria męskich fryzur intymnych

Męska fryzura intymna - na łyso
Na łyso
Męska fryzura intymna - w kształcie trójkąta
Trójkąt
Męska fryzura intymna - w kształcie koła
Koło podbiegunowe
 
Męska fryzura intymna - elegancka
Elegancik
Zaniedbane męskie włosy łonowe
Busz totalny
Męska fryzura intymna - w kształcie cienkiego trójkąta
Cienki trójkąt
 
Męska fryzura intymna - trójząb
Trójząb
Męska fryzura intymna - skromniść (na Hitlera)
Skromniś
Męska fryzura intymna - w kształcie pasa
Pas
 
Męska fryzura intymna - Zeus
Zeus
Męska fryzura intymna - dziki wąs
Dziki wąs
Męska fryzura intymna - w kształcie trapezu
Trapez
 
Męska fryzura intymna - busz kontrolowany
Busz kontrolowany
Męska fryzura intymna - na diabełka
Diabełek
Męska fryzura intymna - kształt odwróconego trójkąta
Odwrócony trójkąt
 
Męska fryzura intymna - kształt łuku
Łuk romański

Męskie fryzury intymne na poważnie

Tak jak wspomniałem na początku, większość prezentowanych powyżej męskich fryzur intymnych, to oczywiście żart. Niemniej jednak część z nich bez problemu można wykorzystać jako alternatywę do golenia włosów łonowych na zero (chociaż nie wyobrażam sobie, żeby zostawiać włosy na jądrach). Zwłaszcza jeśli dla kogoś golenie miejsc intymnych jest niekomfortowe i wywołuje spore podrażnienia skóry. Wówczas zadbanie o zarost łonowy za pomocą trymera jest dobrą alternatywą. Niektóre fryzury stanowią też alternatywę dla leniwych. Np. stworzenie „buszu kontrolowanego”, polega na zwykłym przystrzyżeniu włosów łonowych (ok, na grafice być może nie wygląda, to tak jak to właśnie opisałem).

Zanim rzucicie się z maszynką na swoje włosy łonowe

Nie chciałbym, żeby ten tekst nie zawierał żadnego ładunku informacyjnego. Dlatego w tej części mam dla was jedną bardzo istotną radę odnośnie depilacji miejsc intymnych jednorazówkami. Żeby zdecydowanie zredukować liczbę podrażnień i zmniejszyć prawdopodobieństwo powstawania „wrastających włosków” należy: zawsze, ale to zawsze najpierw golić się z włosem, a dopiero później pod włos. To najważniejsza i bardzo prosta zasada, która może zaoszczędzić wam wiele cierpień.

Więcej na temat depilacji i golenia

Zapraszam też do lektury tekstu na temat depilacji miejsc intymnych u mężczyzn. Natomiast tekst dotyczące ogólnie depilacji (np. klatki piersiowej) oraz golenia znajdziecie tutaj.

Skomentuj tekst na FacebookuNajpierw wiedza potem rzeźba - e-book na temat treningu i diety, Tomasz Saweczko

Najpierw wiedza, potem rzeźba

Kompleksowy przewodnik po diecie i treningu dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.

Ponad 10000 sprzedanych egzemplarzy!

Ponad 260 stron konkretów. Minimum teorii i maksimum informacji praktycznych. Do e-booka dołączone są również arkusze kalkulacyjne, które wyręczą Cię w koniecznych obliczeniach.

ZAMÓW E-BOOKA

Tomasz SaweczkoO AUTORZE Cześć, nazywam się Tomasz Saweczko (aka Łysy), z wykształcenia jestem matematykiem (co nie przeszkodziło mi w napisaniu książki). Nie jestem ani pakerem, nie chodzę do kosmetyczki co drugi dzień, ani nie traktuję ulicy jak wybiegu. Zaś męskie dbanie o siebie, to dla mnie coś więcej niż tylko wygląd... Czytaj więcej!

Trening interwałowy – spalanie tłuszczu i wytrzym...

Trening interwałowy (jak sama nazwa wskazuje) polega na przeplataniu treningu o bardzo dużej intensywności z treningiem o niskiej intensywności. Tego typu strat...

CZYTAJ DALEJ...

Sauna, korzyści dla zdrowia i jak prawidłowo z niej kor...

Na temat sauny słyszałem wiele opinii, jedni twierdzą, że to placebo i nie ma żadnego wpływu na nasze zdrowie. Inni zaś, nie mogą przestać chwalić korzystneg...

CZYTAJ DALEJ...