X
Wycieńczony mężczyzna w koszuli i krawacie

Jak zmarnować swoje życie? 10 niezawodnych sposobów

2017-05-20

Jesteś niezadowolony ze swojego życia? Poniżej znajdziesz 10 sposobów na to, co możesz zrobić, żeby nie zmieniać tego stanu rzeczy. Poniżej bezcenne rady od Łysego, zupełnie za darmo i z gwarancją skuteczności.

1) Wiń wszystkich za swoje niepowodzenia

Nie masz pracy? Wina Tuska. Masz złą pracę? Wina Tuska. Boli Cię noga? Wina Tuska. Nie masz dziewczyny? Wina Tuska. I tak dalej – najlepiej znajdź sobie jednego kozła ofiarnego – tak będzie Ci łatwiej ogarnąć sprawę.

2) Nie szukaj przyjaźni

Po co Ci ludzie? To tylko dodatkowa udręka. Tylko Ty jesteś ważny.

3) Nie dbaj o siebie

Przecież NFZ i ZUS pomogą Ci na starość. Jakoś to będzie!

4) Nie oszczędzaj

No bo po co? Przecież i tak siły wyższe nigdy nie pozwolą Ci być zamożnym. Nie masz przecież znajomości, więc będziesz musiał i tak pracować na kasie do końca swych dni.

5) Nie czytaj książek

Przecież książek nie piszą ludzie, więc co one Ci mogą powiedzieć o PRAWDZIWYM życiu?

6) Nie miej żadnych ambicji i marzeń

Przecież ci, którym się udaje zrealizować swoje wielkie marzenia stanowią tylko błąd statystyczny. Więc Tobie też się nie uda. Czysta matematyka.

7) Często się poddawaj

A zwłaszcza jeśli zadanie jest trudne. Jeśli ma Ci się coś w życiu udać, to co najwyżej przypadkowo – nie musisz się starać i walczyć.

8) Etykietuj ludzi

Tak będzie Ci o wiele łatwiej funkcjonować. Po co się męczyć i traktować ludzi indywidualnie?

9) Słuchaj utartych mądrości

Wymyślili je jacyś ludzie, którzy musieli być mądrzy, więc nie dasz im rady. Więc nie szukaj niczego w życiu, nie zadawaj sobie pytań. Inni już na nie odpowiedzieli lepiej od Ciebie.

10) Bądź systematyczny

Powtarzaj powyższe podpunkty regularnie.

Powodzenia!

Skomentuj tekst na FacebookuNajpierw wiedza potem rzeźba - e-book na temat treningu i diety, Tomasz Saweczko

Najpierw wiedza, potem rzeźba

Kompleksowy przewodnik po diecie i treningu dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.

Ponad 10000 sprzedanych egzemplarzy!

Ponad 260 stron konkretów. Minimum teorii i maksimum informacji praktycznych. Do e-booka dołączone są również arkusze kalkulacyjne, które wyręczą Cię w koniecznych obliczeniach.

ZAMÓW E-BOOKA

Tomasz SaweczkoO AUTORZE Cześć, nazywam się Tomasz Saweczko (aka Łysy), z wykształcenia jestem matematykiem (co nie przeszkodziło mi w napisaniu książki). Nie jestem ani pakerem, nie chodzę do kosmetyczki co drugi dzień, ani nie traktuję ulicy jak wybiegu. Zaś męskie dbanie o siebie, to dla mnie coś więcej niż tylko wygląd... Czytaj więcej!

Trening interwałowy – spalanie tłuszczu i wytrzym...

Trening interwałowy (jak sama nazwa wskazuje) polega na przeplataniu treningu o bardzo dużej intensywności z treningiem o niskiej intensywności. Tego typu strat...

CZYTAJ DALEJ...

Sauna, korzyści dla zdrowia i jak prawidłowo z niej kor...

Na temat sauny słyszałem wiele opinii, jedni twierdzą, że to placebo i nie ma żadnego wpływu na nasze zdrowie. Inni zaś, nie mogą przestać chwalić korzystneg...

CZYTAJ DALEJ...

Wakacje życia 1999zł, kiła gratis…

Wiele osób, które prowadzi aktywny seksualny tryb życia zazwyczaj nie ma większej świadomości na temat chorób przenoszonych drogą płciową. Najczęściej wszelk...

CZYTAJ DALEJ...