X
Wycieńczony mężczyzna w koszuli i krawacie

Jak zmarnować swoje życie? 10 niezawodnych sposobów

2017-05-20

Jesteś niezadowolony ze swojego życia? Poniżej znajdziesz 10 sposobów na to, co możesz zrobić, żeby nie zmieniać tego stanu rzeczy. Poniżej bezcenne rady od Łysego, zupełnie za darmo i z gwarancją skuteczności.

1) Wiń wszystkich za swoje niepowodzenia

Nie masz pracy? Wina Tuska. Masz złą pracę? Wina Tuska. Boli Cię noga? Wina Tuska. Nie masz dziewczyny? Wina Tuska. I tak dalej – najlepiej znajdź sobie jednego kozła ofiarnego – tak będzie Ci łatwiej ogarnąć sprawę.

2) Nie szukaj przyjaźni

Po co Ci ludzie? To tylko dodatkowa udręka. Tylko Ty jesteś ważny.

3) Nie dbaj o siebie

Przecież NFZ i ZUS pomogą Ci na starość. Jakoś to będzie!

4) Nie oszczędzaj

No bo po co? Przecież i tak siły wyższe nigdy nie pozwolą Ci być zamożnym. Nie masz przecież znajomości, więc będziesz musiał i tak pracować na kasie do końca swych dni.

5) Nie czytaj książek

Przecież książek nie piszą ludzie, więc co one Ci mogą powiedzieć o PRAWDZIWYM życiu?

6) Nie miej żadnych ambicji i marzeń

Przecież ci, którym się udaje zrealizować swoje wielkie marzenia stanowią tylko błąd statystyczny. Więc Tobie też się nie uda. Czysta matematyka.

7) Często się poddawaj

A zwłaszcza jeśli zadanie jest trudne. Jeśli ma Ci się coś w życiu udać, to co najwyżej przypadkowo – nie musisz się starać i walczyć.

8) Etykietuj ludzi

Tak będzie Ci o wiele łatwiej funkcjonować. Po co się męczyć i traktować ludzi indywidualnie?

9) Słuchaj utartych mądrości

Wymyślili je jacyś ludzie, którzy musieli być mądrzy, więc nie dasz im rady. Więc nie szukaj niczego w życiu, nie zadawaj sobie pytań. Inni już na nie odpowiedzieli lepiej od Ciebie.

10) Bądź systematyczny

Powtarzaj powyższe podpunkty regularnie.

Powodzenia!

Skomentuj tekst na FacebookuNajpierw wiedza potem rzeźba - e-book na temat treningu i diety, Tomasz Saweczko

Najpierw wiedza, potem rzeźba

Kompleksowy przewodnik po diecie i treningu dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.

Ponad 10000 sprzedanych egzemplarzy!

Ponad 260 stron konkretów. Minimum teorii i maksimum informacji praktycznych. Do e-booka dołączone są również arkusze kalkulacyjne, które wyręczą Cię w koniecznych obliczeniach.

ZAMÓW E-BOOKA

Tomasz SaweczkoO AUTORZE Cześć, nazywam się Tomasz Saweczko (aka Łysy), z wykształcenia jestem matematykiem (co nie przeszkodziło mi w napisaniu książki). Nie jestem ani pakerem, nie chodzę do kosmetyczki co drugi dzień, ani nie traktuję ulicy jak wybiegu. Zaś męskie dbanie o siebie, to dla mnie coś więcej niż tylko wygląd... Czytaj więcej!

Trening interwałowy – spalanie tłuszczu i wytrzym...

Trening interwałowy (jak sama nazwa wskazuje) polega na przeplataniu treningu o bardzo dużej intensywności z treningiem o niskiej intensywności. Tego typu strat...

CZYTAJ DALEJ...

Sauna, korzyści dla zdrowia i jak prawidłowo z niej kor...

Na temat sauny słyszałem wiele opinii, jedni twierdzą, że to placebo i nie ma żadnego wpływu na nasze zdrowie. Inni zaś, nie mogą przestać chwalić korzystneg...

CZYTAJ DALEJ...