X
Jak należy obchodzić się z mężczyzną?

Jak obchodzić się z facetem? (poradnik)

2013-11-29

Ten mały poradnik dedykuję wszystkim czytelniczkom. Panowie, wy zaś możecie podesłać go swoim koleżankom. Niech się kobiety dowiedzą jak należy nas traktować. W komentarzach możecie dodawać swoje pomysły (jeśli o czymś zapomniałem).

Tak należy traktować facetów

  • Jeśli facet wychodzi z kolegami na piwo, nie wolno go pytać kiedy wróci i z kim idzie. Wróci kiedy wróci, idzie z kim idzie. Koniec tematu.
  • Jeśli facet jest chory, na 100% będzie zachowywać się jakby miał zaraz umrzeć. Nie wolno wtedy mówić mu, że marudzi, albo że to niedorzeczne. Trzeba udawać, że rozumie się jego fanaberie.
  • Jeśli facet po powrocie z pracy walnie się na kanapie i powie, że chce odpocząć nie wolno (pod żadnym pozorem) zadawać mu pytań. A broń Boże mówić mu, że się leni. Odpoczynek to dla faceta rzecz święta.
  • Jeśli facet mówi, że coś zrobi, to zrobi to. Nie trzeba mu o tym przypominać, co pół roku. A już na pewno nie codziennie…
  • Jeśli facet na ulicy ogląda się za innymi kobietami, to nie ma się o co obrażać. To normalne. Tak funkcjonuje męski mózg.
  • Jeśli facet chce wyjść na noc z domu, żeby zagrać z kolegami na komputerze, to trzeba mu na to pozwolić.
  • Jeśli facet położył coś na środku pokoju, to nie dlatego, że jest bałaganiarzem. On po prostu nie chce o tej rzeczy zapomnieć. Nie wolno jej wtedy przekładać, bo jak nie będzie mógł jej znaleźć, to bardzo się zdenerwuje.
  • Mimo, że faceci są dumni z natury, to tak naprawdę lubią komplementy. Najlepszy i najprostszy to „ale jesteś męski”.


Najpierw wiedza potem rzeźba - e-book na temat treningu i diety, Tomasz Saweczko

Najpierw wiedza, potem rzeźba

Kompleksowy przewodnik po diecie i treningu dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.

Ponad 10000 sprzedanych egzemplarzy!

Ponad 260 stron konkretów. Minimum teorii i maksimum informacji praktycznych. Do e-booka dołączone są również arkusze kalkulacyjne, które wyręczą Cię w koniecznych obliczeniach.

ZAMÓW E-BOOKA

Tomasz SaweczkoO AUTORZE Cześć, nazywam się Tomasz Saweczko (aka Łysy), z wykształcenia jestem matematykiem (co nie przeszkodziło mi w napisaniu książki). Nie jestem ani pakerem, nie chodzę do kosmetyczki co drugi dzień, ani nie traktuję ulicy jak wybiegu. Zaś męskie dbanie o siebie, to dla mnie coś więcej niż tylko wygląd... Czytaj więcej!

Trening interwałowy – spalanie tłuszczu i wytrzym...

Trening interwałowy (jak sama nazwa wskazuje) polega na przeplataniu treningu o bardzo dużej intensywności z treningiem o niskiej intensywności. Tego typu strat...

CZYTAJ DALEJ...

Sauna, korzyści dla zdrowia i jak prawidłowo z niej kor...

Na temat sauny słyszałem wiele opinii, jedni twierdzą, że to placebo i nie ma żadnego wpływu na nasze zdrowie. Inni zaś, nie mogą przestać chwalić korzystneg...

CZYTAJ DALEJ...