X
Jak należy obchodzić się z mężczyzną?

Jak obchodzić się z facetem? (poradnik)

2013-11-29
Postaw kawę Łysemu! :)

Ten mały poradnik dedykuję wszystkim czytelniczkom. Panowie, wy zaś możecie podesłać go swoim koleżankom. Niech się kobiety dowiedzą jak należy nas traktować. W komentarzach możecie dodawać swoje pomysły (jeśli o czymś zapomniałem).

Prezent od Łysego

Tak należy traktować facetów

  • Jeśli facet wychodzi z kolegami na piwo, nie wolno go pytać kiedy wróci i z kim idzie. Wróci kiedy wróci, idzie z kim idzie. Koniec tematu.
  • Jeśli facet jest chory, na 100% będzie zachowywać się jakby miał zaraz umrzeć. Nie wolno wtedy mówić mu, że marudzi, albo że to niedorzeczne. Trzeba udawać, że rozumie się jego fanaberie.
  • Jeśli facet po powrocie z pracy walnie się na kanapie i powie, że chce odpocząć nie wolno (pod żadnym pozorem) zadawać mu pytań. A broń Boże mówić mu, że się leni. Odpoczynek to dla faceta rzecz święta.
  • Jeśli facet mówi, że coś zrobi, to zrobi to. Nie trzeba mu o tym przypominać, co pół roku. A już na pewno nie codziennie…
  • Jeśli facet na ulicy ogląda się za innymi kobietami, to nie ma się o co obrażać. To normalne. Tak funkcjonuje męski mózg.
  • Jeśli facet chce wyjść na noc z domu, żeby zagrać z kolegami na komputerze, to trzeba mu na to pozwolić.
  • Jeśli facet położył coś na środku pokoju, to nie dlatego, że jest bałaganiarzem. On po prostu nie chce o tej rzeczy zapomnieć. Nie wolno jej wtedy przekładać, bo jak nie będzie mógł jej znaleźć, to bardzo się zdenerwuje.
  • Mimo, że faceci są dumni z natury, to tak naprawdę lubią komplementy. Najlepszy i najprostszy to „ale jesteś męski”.

Najpierw wiedza potem rzeźba - e-book na temat treningu i diety, Tomasz Saweczko

Najpierw wiedza, potem rzeźba

Kompleksowy przewodnik po diecie i treningu dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.

Ponad 10000 sprzedanych egzemplarzy!

Ponad 260 stron konkretów. Minimum teorii i maksimum informacji praktycznych. Do e-booka dołączone są również arkusze kalkulacyjne, które wyręczą Cię w koniecznych obliczeniach.

ZAMÓW E-BOOKA

Tomasz SaweczkoO AUTORZE Cześć, nazywam się Tomasz Saweczko (aka Łysy), z wykształcenia jestem matematykiem (co nie przeszkodziło mi w napisaniu książki). Nie jestem ani pakerem, nie chodzę do kosmetyczki co drugi dzień, ani nie traktuję ulicy jak wybiegu. Zaś męskie dbanie o siebie, to dla mnie coś więcej niż tylko wygląd... Czytaj więcej!

Wakacje życia 1999zł, kiła gratis…

Wiele osób, które prowadzi aktywny seksualny tryb życia zazwyczaj nie ma większej świadomości na temat chorób przenoszonych drogą płciową. Najczęściej wszelk...

CZYTAJ DALEJ...