X
Najpierw wiedza, potem rzezba
Najpierw wiedza, potem rzezba
Gadżety do iPhone

Gadżety do iPhone’a

Chcesz dostać prezent od Łysego? TAK NIE

Jedni są wyznawcami Apple’a inni Szajsunga, osobiście jak nietrudno się domyślić preferuję tę pierwszą markę. Samsung był moim pierwszym smartfonem i źle to wspominam. W każdym razie w tym wpisie znajdziecie trochę gadżetów do iPhone’a. Praktycznie wszystkie znalazłem na Fancy.com (możecie się od razu tam zarejestrować, to będzie wam łatwiej zapisywać fajne rzeczy). O tym serwisie pisałem już wcześniej tutaj. Większość rzeczy, które tam można kupić wysyłane są ze Stanów, co czasem powoduje, że koszty przesyłki są dość duże. Czasem (ale bardzo rzadko) może zdarzyć się, że kiedy produkt dotrze już do Polski to okaże się, że trzeba będzie zapłacić cło (kupiłem tam już kilkanaście rzeczy i cło płaciłem tylko raz). Niektóre ceny w tym serwisie są zabójcze ale można zaleźć też perełki, które nawet licząc koszt transportu nie są takie drogie.

Designerskie case’y do iPhone’a

Dla jednych są to takie gadżety do iPhone’a są kompletnie bezużyteczne. Inni cóż… mają takie szczęście i zgrabność, że jak tylko telefon wpadnie im do ręki, to natychmiast wypada. Rzecz jasna nie każdy case chroni telefon tak samo. Są nawet takie „cegły”, które całkowicie powinny ochronić iPhone’a przed upadkiem. Wieść gminna niesie też, że Apple wykupiło już patent na „algorytm nietłukącego się telefonu” (chodzi o technologię znajdowania środka ciężkości telefonu, coś jak wygibasy, które robi kot gdy spada).

   

Podstawki i stojaki do iPhone’a

To już bardziej praktyczne gadżety do iPhone’a, zwłaszcza jeśli trzyma się go w miejscu pracy albo w samochodzie. Do tej kategorii zaliczam także „docki” do iPhone’a, dzięki którym telefon może służyć jako odtwarzacz do muzyki.

     

Inne gadżety do iPhone’a

Poniżej trzy genialne pomysły na ładowarkę do telefonu. Pierwsza wykorzystuje… wrzątek, druga to case, który łapie promienie słoneczne, a ostatnia to „zwykła” ładowarka słoneczna.

Kolejna seria gadżetów do iPhone’a będą bardzo przydatne dla osób, które intensywnie wykorzystują ten telefon do robienia zdjęć. Na początek „kij” na Bluetooth (sam go niedawno kupiłem, nadaje się też do telefonów pod Androidem). Ten kij ma też tę zaletę, że można dokręcić go do statywu (standardowa końcówka). Potem klasyka gatunku, czyli obiektywy Olloclip (też korzystam), je akurat też spokojnie można dostać w Polsce (szukaj). Najwygodniejsza jest wersja na końcu, która pozwala nałożyć obiektyw na obie kamery na raz.

Na koniec jeszcze kilka praktycznych gadżetów do iPhone’a. Pierwszy to „tarcza”, która zabezpiecza szybkę telefonu od stłuczenia. Drugi minidrukarka, którą podłącza się bezpośrednio do telefonu. Ostatni gadżet to „bezprzewodowy samojebek”, że tak to nazwę. :)

 

Mało gadżetów?

Wszystkie te gadżety znalazłem na Fancy, jeśli chcecie zarejestrujcie się tam i przeglądajcie więcej, do woli. :) Tomek

Najpierw wiedza, potem rzezba
Najpierw wiedza, potem rzezba

Tomasz SaweczkoO AUTORZE Cześć, nazywam się Tomasz Saweczko (aka Łysy), z wykształcenia jestem matematykiem. Nie jestem ani pakerem, nie chodzę do kosmetyczki co drugi dzień, ani nie traktuję ulicy jak wybiegu. Zaś męskie dbanie o siebie, to dla mnie coś więcej niż tylko wygląd... Czytaj więcej!

Jak i po co przeprowadzić samobadanie jąder?

Regularne samobadanie jąder może uratować życie. Nie gwarantuje ono co prawda wczesnego wykrycia raka jądra, ale nie mamy właściwie do dyspozycji lepszego narzę...

CZYTAJ DALEJ...

33 męskie zegarki za mniej niż 500zł

Z zegarkami u facetów jest trochę tak jak z butami u kobiet: łatwo uzależnić się od ich zbierania. Mało tego, to chyba jedyny dodatek do garderoby, w którym mam...

CZYTAJ DALEJ...

Anka i Danka, zadanie z próbnej matury z matematyki, kt...

Zadanie z próbnej matury w listopadzie 2016 o Ance i Dance zrobiło mniej więcej taką samą karierę jak zadanie o ojcu i synu zbierających jabłka. Jako matematyk ...

CZYTAJ DALEJ...