X
Najpierw wiedza, potem rzezba
Najpierw wiedza, potem rzezba
Tomasz Saweczko (Łysy) dziwna mina

Jak zmarnować swoje życie? 10 niezawodnych sposobów

Chcesz dostać prezent od Łysego? TAK NIE

Jesteś niezadowolony ze swojego życia? Poniżej znajdziesz 10 sposobów na to, co możesz zrobić, żeby nie zmieniać tego stanu rzeczy. Poniżej bezcenne rady od Łysego, zupełnie za darmo i z gwarancją skuteczności.

Spodnie meskie

1) Wiń wszystkich za swoje niepowodzenia

Nie masz pracy? Wina Tuska. Masz złą pracę? Wina Tuska. Boli Cię noga? Wina Tuska. Nie masz dziewczyny? Wina Tuska. I tak dalej – najlepiej znajdź sobie jednego kozła ofiarnego – tak będzie Ci łatwiej ogarnąć sprawę.

2) Nie szukaj przyjaźni

Po co Ci ludzie? To tylko dodatkowa udręka. Tylko Ty jesteś ważny.

3) Nie dbaj o siebie

Przecież NFZ i ZUS pomogą Ci na starość. Jakoś to będzie!

4) Nie oszczędzaj

No bo po co? Przecież i tak siły wyższe nigdy nie pozwolą Ci być zamożnym. Nie masz przecież znajomości, więc będziesz musiał i tak pracować na kasie do końca swych dni.

5) Nie czytaj książek

Przecież książek nie piszą ludzie, więc co one Ci mogą powiedzieć o PRAWDZIWYM życiu?

6) Nie miej żadnych ambicji i marzeń

Przecież ci, którym się udaje zrealizować swoje wielkie marzenia stanowią tylko błąd statystyczny. Więc Tobie też się nie uda. Czysta matematyka.

7) Często się poddawaj

A zwłaszcza jeśli zadanie jest trudne. Jeśli ma Ci się coś w życiu udać, to co najwyżej przypadkowo – nie musisz się starać i walczyć.

8) Etykietuj ludzi

Tak będzie Ci o wiele łatwiej funkcjonować. Po co się męczyć i traktować ludzi indywidualnie?

9) Słuchaj utartych mądrości

Wymyślili je jacyś ludzie, którzy musieli być mądrzy, więc nie dasz im rady. Więc nie szukaj niczego w życiu, nie zadawaj sobie pytań. Inni już na nie odpowiedzieli lepiej od Ciebie.

10) Bądź systematyczny

Powtarzaj powyższe podpunkty regularnie.

Powodzenia!Tomasz SaweczkoO AUTORZE Cześć, nazywam się Tomasz Saweczko (aka Łysy), z wykształcenia jestem matematykiem. Nie jestem ani pakerem, nie chodzę do kosmetyczki co drugi dzień, ani nie traktuję ulicy jak wybiegu. Zaś męskie dbanie o siebie, to dla mnie coś więcej niż tylko wygląd... Czytaj więcej!

Anka i Danka, zadanie z próbnej matury z matematyki, kt...

Zadanie z próbnej matury w listopadzie 2016 o Ance i Dance zrobiło mniej więcej taką samą karierę jak zadanie o ojcu i synu zbierających jabłka. Jako matematyk ...

CZYTAJ DALEJ...

Jaki zarost podoba się kobietom? Czyli o tym jak zarost...

Jaki zarost podoba się kobietom i jaki uważają za bardziej atrakcyjny? Najprostsza możliwa odpowiedź to: "jakikolwiek". Nie podlega dyskusji, że posiadanie z...

CZYTAJ DALEJ...

Jak i po co przeprowadzić samobadanie jąder?

Regularne samobadanie jąder może uratować życie. Nie gwarantuje ono co prawda wczesnego wykrycia raka jądra, ale nie mamy właściwie do dyspozycji lepszego na...

CZYTAJ DALEJ...