X
Aplikacja mobilna Domodi

Jedna aplikacja, tysiące ubrań i butów

2016-10-25

Nie przepadam za kupowaniem ubrań w centrach handlowych. Zazwyczaj jeśli mam się już wybrać na taki shopping, to wybieram takie godziny, w których jest jak najmniej ludzi. Nie ma nic gorszego niż czekanie w kolejce do przymierzalni albo w kasie, nie wspominając już o przeciskaniu się między ludźmi. Dlatego od czasu do czasu lubię też po prostu kupować odzież i obuwie on-line. Mam kilka preferowanych przez siebie sklepów internetowych, które raz na jakiś czas przeglądam i robię w nich zakupy. Ale co było gdyby był tylko jeden albo tylko jedna aplikacja, która pozwalałaby zapanować nad (niemal) wszystkimi sklepami internetowymi z odzieżą i obuwiem? Coś jak One Ring to rule them all […]. :)

Aplikacja Domodi przy kawie

Aplikacja Domodi

Takim rozwiązaniem jest właśnie aplikacja Domodi, którą przygotował serwis o tej samej nazwie. Dzięki niej jesteśmy w stanie w jednym miejscu przeglądać oferty wielu sklepów internetowych. Żeby jednak nie przedłużać, to zobaczmy jak aplikacja wygląda w praktyce.

Aplikacja mobilna Domodi
Zrzuty pierwszych okien aplikacji. Po rejestracji na ekranie powitalnym mamy do wyboru podstawowe kategorie oraz listę aktualnych artykułów z serwisu Domodi.


POBIERZ APLIKACJĘ DOMODI

Podstawowe funkcje – sortowanie i ulubione produkty

Wchodząc w daną kategorię produktów możemy sortować je na różne sposoby, jedną z opcji jest np. wybór koloru albo widełek cenowych. Jeśli spodoba nam się jakiś produkt, to klikając serduszko możemy go dodać do ulubionych. W ten sposób wszystkie interesujące nas produkty mamy w jednym miejscu.

Aplikacja mobilna Domodi - ulubione i sortowanie
Od lewej: opcje filtrowania wyników, wyniki filtrowania (majtki, kolor czerwony), lista ulubionych produktów.

Możemy również sortować produkty według „największej popularności”, w praktyce oznacza to, że u góry pojawią się produkty, które zostały przez najwięcej osób dodane do ulubionych (więc im więcej będzie użytkowników tej aplikacji, tym lepiej ten typ sortowania będzie działać).

Wyprzedaże oraz dodatkowe kody rabatowe

Aplikacja Domodi ma również osobną zakładkę o nazwie „wyprzedaże”, można tam znaleźć niekończącą się listę produktów, na które obecnie jest przecena. Ale to nie wszystko, część zniżek zarezerwowana jest dla osób korzystających z aplikacji. Wówczas na produkcie pojawia się specjalna naklejka z napisem „Koda rabatowy X%” (rzućcie okiem na poniższe zdjęcia). Wówczas można pobrać ten kod i skorzystać z niego w danym sklepie internetowym.

Aplikacja Domodi - rabaty
W aplikacji dostępne są dodatkowe kody rabatowe.

Stylizacje i zestawy

To bardzo ciekawa część aplikacji Domodi, tylko niestety jest jeden szkopuł – zdecydowana większość stylizacji i zestawów jest dedykowana kobietom i niestety póki, co nie da się tego sortować ze względu na płeć. Ta część aplikacji według mnie powinna doczekać się dopracowania. Chociaż pewnie problem polega też na tym, że stylizacje pochodzą z serwisu Domodi, zaś te najczęściej dodają kobiety. Więc Panowie, do dzieła! :)

Pobierz aplikację

Aplikacja Domodi jest dostępna na Androida i na iOS, możecie ją pobrać i dać znać w komentarzach jak wam się podoba. :)

ANDROID   iOS

Wpis powstał przy współpracy z serwisem Domodi.plNajpierw wiedza potem rzeźba - e-book na temat treningu i diety, Tomasz Saweczko

Najpierw wiedza, potem rzeźba

Kompleksowy przewodnik po diecie i treningu dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.

Ponad 10000 sprzedanych egzemplarzy!

Ponad 260 stron konkretów. Minimum teorii i maksimum informacji praktycznych. Do e-booka dołączone są również arkusze kalkulacyjne, które wyręczą Cię w koniecznych obliczeniach.

ZAMÓW E-BOOKA

Tomasz SaweczkoO AUTORZE Cześć, nazywam się Tomasz Saweczko (aka Łysy), z wykształcenia jestem matematykiem (co nie przeszkodziło mi w napisaniu książki). Nie jestem ani pakerem, nie chodzę do kosmetyczki co drugi dzień, ani nie traktuję ulicy jak wybiegu. Zaś męskie dbanie o siebie, to dla mnie coś więcej niż tylko wygląd... Czytaj więcej!

Jedna aplikacja, tysiące ubrań i butów

Nie przepadam za kupowaniem ubrań w centrach handlowych. Zazwyczaj jeśli mam się już wybrać na taki shopping, to wybieram takie godziny, w których jest jak najm...

CZYTAJ DALEJ...

4 aplikacje, które ułatwią Ci życie

Aplikacji mobilnych jest już tyle, że ciężko jest się w nich połapać. Przygotowując tę listę postanowiłem wybrać jak najmniej aplikacji, które naprawdę mogą ...

CZYTAJ DALEJ...

DeeMe, najpiękniejszy komunikator we Wszechświecie

Aplikacji służących do komunikowania się przez internet jest tysiące. Ja sam uświadomiłem sobie to kiedy zrobiłem przegląd aplikacji, które mam zainstalowane...

CZYTAJ DALEJ...

Czy Snapchat to największe zło na tej planecie?

Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę korzystać ze Snapchata. Na pierwszy rzut oka, to dość durna aplikacja. Wysyła się na niej zdjęcia... i cóż w tym takiego n...

CZYTAJ DALEJ...