X
Zróbmy sześciopak

Zróbmy sześciopak do końca wakacji (wyniki)

2015-09-12

Panowie, będzie krótko i na temat. Wpadłem niedawno na pomysł zrobienia na Facebooku wydarzenia „Zróbmy sześciopak do wakacji”. Idea jest oczywista, plan zacny. Do tego postanowiłem zainwestować parę groszy z własnej kieszeni, żeby dodatkowo Was zmotywować do działania.

Konkurs dla większej motywacji

Żeby was bardziej zmotywować do działania, postanowiłem zrobić przy okazji tego wydarzenia mały konkurs. Nagrody sponsoruję sam, żadna marka nie wspiera ten inicjatywy. Poniżej informacje o tym jak do niego przystąpić.

Jak przystąpić do konkursu?

1) Zapisz się na wydarzenie „Zróbmy sześciopak do końca wakacji” na Facebooku (klik).

2) Wyślij zdjęcie „przed” na mojego maila fjiosd@gmail.com. Uwaga: na zdjęciu musi być widoczna twarz i brzuch oraz powinieneś trzymać w ręce np. dzisiejszą gazetę (nie chcę, żeby ktoś wysyłał jakieś stare zdjęcia, ma być aktualne). [EDIT Ewentualnie zamiast gazety może być kartka z napisaną datą]. Ponadto mail zatytułujcie „Konkurs 6pak” (to mi znacznie ułatwi ogarnianie tego). Później wysyłacie zdjęcie „po” (te same zasady i z TEGO SAMEGO MAILA) do dnia zakończenia wydarzenia, czyli do 31.08.2015.

Pierwsze zdjęcie możecie przysłać w dowolnym czasie, grunt, żeby był dowód na to jakiego dnia zostało zrobione. Możecie nawet przesłać zdjęcie „przed” i „po” razem, tylko znowu muszą one spełniać powyższe warunki.

3) Dodatkowo możecie dodać mnie na Snapchat’ie: monty.pyton (będę się starał tam was dodatkowo motywować). Obserwowanie mnie na Instagramie też będzie w dobrym tonie (tutaj). :)

Jakie są nagrody?

hotred

Dla 5 osób, których przemiana będzie najbardziej spektakularna przewidziałem nagrodę rzeczową w postaci dresów (w stylu tych na zdjęciu obok). Przy okazji, jeśli kogoś by one tak czy siak już interesowały to można je znaleźć tutaj.

Rzecz jasna o całej akcji będę przypominać, a na wydarzeniu na Facebooku będę starać się regularnie wrzucać pomocne materiały oraz jakąś dawkę motywacji. Nie będę tego robić za często, bo sam wiem jak powiadomienia z wydarzeń potrafią być irytujące.

W każdym razie zachęcam do wzięcia udziału. Właściwie możecie tylko na tym skorzystać. Mam też nadzieję, że jasno opisałem zasady konkursu. W razie czego pytajcie w komentarzach!

Powodzenia, Tomek. :)

Wyniki konkursu

Poniżej zdjęcia osób, które dotrwały do końca i ich przemiana była najbardziej widoczna. Gratuluję wytrwałości! :) PS Dwie osoby prosiły o anonimowość, dlatego zamazałem ich twarze.

6pak przemiana


Najpierw wiedza potem rzeźba - e-book na temat treningu i diety, Tomasz Saweczko

Najpierw wiedza, potem rzeźba

Kompleksowy przewodnik po diecie i treningu dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.

Ponad 10000 sprzedanych egzemplarzy!

Ponad 260 stron konkretów. Minimum teorii i maksimum informacji praktycznych. Do e-booka dołączone są również arkusze kalkulacyjne, które wyręczą Cię w koniecznych obliczeniach.

ZAMÓW E-BOOKA

Tomasz SaweczkoO AUTORZE Cześć, nazywam się Tomasz Saweczko (aka Łysy), z wykształcenia jestem matematykiem (co nie przeszkodziło mi w napisaniu książki). Nie jestem ani pakerem, nie chodzę do kosmetyczki co drugi dzień, ani nie traktuję ulicy jak wybiegu. Zaś męskie dbanie o siebie, to dla mnie coś więcej niż tylko wygląd... Czytaj więcej!

Zróbmy sześciopak do końca wakacji (wyniki)

Panowie, będzie krótko i na temat. Wpadłem niedawno na pomysł zrobienia na Facebooku wydarzenia "Zróbmy sześciopak do wakacji". Idea jest oczywista, plan zac...

CZYTAJ DALEJ...