X
Zadbany facet roku

Zostań najbardziej zadbanym facetem roku!

2015-05-01

Ta inicjatywa to eksperyment. Zresztą już dawno mi to chodziło po głowie. Skoro prowadzę bloga dla mężczyzn, którzy o siebie dbają, to dlaczego nie zrobić kiedyś plebiscytu na najbardziej zadbanego? Przeczytajcie, o co dokładnie chodzi.

Zadbany facet roku 2015

Na temat samej idei bycia zadbanym facetem pisałem wielokrotnie. Zachęcam was do zapoznania się np. z tekstem „Dekalog zadbanego faceta”. To ważny tekst, ponieważ będę starać się tak poprowadzić ten konkurs, żeby na zwycięstwo miały szanse właśnie te osoby, które dbają o siebie w taki sposób o jakim piszę. Mówiąc w skrócie chodzi o dbanie o swój wizerunek, swoje zdrowie, rozwój intelektualny, jak również dbanie o innych. Koniec tego wstępu, teraz przechodzę do rzeczy. :)

Pierwszy etap konkursu (zgłoszenia do 15.05.2015)

Dla jasności, zgłoszenia do tego konkursu przyjmuję do dnia 15 maja 2015 do godziny 23:59 bez wyjątków. Poniżej dowiecie się jak przystąpić do konkursu. Konieczne jest też posiadanie konta na Instagramie, ponieważ na nim chcę przeprowadzić ten etap.

  1. Zacznij obserwować mnie na Instagramie (@tsaweczko).
  2. Wrzuć na Instagrama zdjęcie, na którym pokazujesz jak o siebie dbasz. Może to być fotka lub film w trakcie jakiegoś treningu, zdjęcie jakiejś Twojej stylizacji, zdjęcie Twojej sylwetki nad którą długo pracowałeś albo nawet zdjęcie kiedy czytasz książkę i dbasz o swój rozwój intelektualny. Oczywiście im zdjęcie bardziej kreatywne tym lepiej, podałem tylko najprostsze przykłady. Teraz bardzo ważna część: do zdjęcia dodaj hashtag: #facetemjestem_pl, dzięki niemu będę mógł śledzić zdjęcia, które dodacie i na podstawie hastagu będę szukać zdjęć osób, które biorą udział w konkursie.

Co dalej? Po zakończeniu zgłoszeń do konkursu wybiorę 10 osób, które przeszły do finałowego etapu. Skontaktuję się z każdym finalistą i przeprowadzę z każdym z nich rozmowę – na jej podstawie wybiorę zwycięzców (a dokładniej pierwsze 3 miejsca).

Nagrody (pewnie zaczęliście od tego czytać)

Pierwsze miejsce

Nagroda nr 1
Do wyboru: albo Golarka męska Braun CoolTec CT2s albo Sony Smartwatch 2 SW2

Drugie miejsce

Nagroda nr 2
Do wyboru: albo zegarek Lorus RQ517AX9 albo zegarek Timex T49963

Trecie miejsce

Nagroda nr 3
Do wyboru: „Podręcznik stylu dla mężczyzn” albo „Skazany na trening” albo „Zwykły bohater”

Jeśli będzie duża frekwencja w konkursie, to może dodam jakieś nagrody pocieszenia. Jestem organizatorem konkursu i nie jest on sponsorowany przez żadną markę. W razie wątpliwości, co do zasad konkursu zadawajcie pytania w komentarzach.

Śledź hashtag #facetemjestem_pl na Instagramie

Powodzenia! :) Tomek

Finałowy etap konkursu rozpoczęty!

Poniżej galeria zdjęć, które przeszły do finałowego etapu. W tym etapie musicie wykazać się czymś więcej niż tylko przesłaniem zdjęcia. Napiszcie do mnie na maila fjiosd@gmail.com (w tytule wpiszcie „Konkurs Zadbany Facet”) i opowiedzcie trochę o sobie, o tym czym się zajmujecie i w jaki sposób o siebie dbacie. Wasze „wypracowanie” na wasz temat będzie miało teraz kluczowy wpływ na wybór 3 zwycięzców konkursu. :) Macie czas do 05.06.2015, postaram się również napisać do finalistów na Instagramie (bo może nie każdy będzie tu zaglądać).

 

Wyniki konkursu

Po zapoznaniu się z mailami od finalistów konkursu (a było to dość ciężkie, bo niektóre były niesamowicie długie) podjąłem ostateczną decyzję, co do zwycięskiej trójki. Ich zdjęcia poniżej. Gratuluję! :)

Zwycięzcy konkursu


Najpierw wiedza potem rzeźba - e-book na temat treningu i diety, Tomasz Saweczko

Najpierw wiedza, potem rzeźba

Kompleksowy przewodnik po diecie i treningu dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.

Ponad 10000 sprzedanych egzemplarzy!

Ponad 260 stron konkretów. Minimum teorii i maksimum informacji praktycznych. Do e-booka dołączone są również arkusze kalkulacyjne, które wyręczą Cię w koniecznych obliczeniach.

ZAMÓW E-BOOKA

Tomasz SaweczkoO AUTORZE Cześć, nazywam się Tomasz Saweczko (aka Łysy), z wykształcenia jestem matematykiem (co nie przeszkodziło mi w napisaniu książki). Nie jestem ani pakerem, nie chodzę do kosmetyczki co drugi dzień, ani nie traktuję ulicy jak wybiegu. Zaś męskie dbanie o siebie, to dla mnie coś więcej niż tylko wygląd... Czytaj więcej!

Zostań najbardziej zadbanym facetem roku!

Ta inicjatywa to eksperyment. Zresztą już dawno mi to chodziło po głowie. Skoro prowadzę bloga dla mężczyzn, którzy o siebie dbają, to dlaczego nie zrobić ki...

CZYTAJ DALEJ...

10 par gaci czeka aż ktoś je przygarnie!

Panowie, sprawa jest prosta. Napisały do mnie chłopaki z MęskieGacie.pl czy moglibyśmy zrobić jakąś wspólną akcję. No więc robimy! Szybki i prosty konkurs, d...

CZYTAJ DALEJ...

Pokaż Bonda ukrytego w Tobie (konkurs)

Zaczynamy nowy konkurs, tym razem pod patronatem marki Bond Expert, której twarzą jest Mariusz Czerkawski. Wszystkie szczegóły poniżej. :)

...

CZYTAJ DALEJ...

Vichy Dercos Neogenic – kuracja stymulująca wzros...

Z łysieniem u facetów jest jak z przekroczeniem 30-go roku życia. Jednym to zwisa, a drudzy panikują, że skończą się ich najlepsze lata życia. Nie każdy potr...

CZYTAJ DALEJ...

Co lubisz robić pod prysznicem? (wyniki)

Szybki konkurs organizowany ze sklepem MenSpace.pl, poniżej wszystkie szczegóły. :) ...

CZYTAJ DALEJ...

Wyzwól dobre emocje (wyniki)

Ruszamy z drugą częścią konkursu sponsorowanego przez markę STR8. :) W tym etapie odbędzie się głosowanie – 10 zdjęć przejdzie do finału....

CZYTAJ DALEJ...

Wyzwól dobre emocje – konkurs

To chyba największy konkurs na blogu w historii. Świetnie się też składa bo jego start zbiega się niemal przebiciem 100k fanów bloga na Facebooku. Sponsorem zaś...

CZYTAJ DALEJ...

Heineken – konkurs (tylko dla dorosłych) WYNIKI

Jak już zapowiadałem na Facebooku marka Heineken postanowiła przytulić mój blog do piersi. W związku z tym na dobry początek ruszamy z konkursem dla czytelni...

CZYTAJ DALEJ...

Wakacyjna przemiana – wyniki konkursu

Przyszła pora na rozstrzygnięcie konkursu, który ogłosiłem jeszcze na starym blogu. Jego głównym celem było zmotywowanie czytelników do "wzięcia się za siebi...

CZYTAJ DALEJ...

Broda – konkurs (wyniki)

Wpadłem na pomysł zrobienia "brodowego konkursu".

W dobie "Biberyzmu" wśród młodzieży broda może wydawać się czymś kompletnie staroświeckim....

CZYTAJ DALEJ...