X

Ostatnia aktualizacja danych: 28.08.2019


Tomasz Saweczko Tomasz Saweczko

Dzień dobry! Nazywam się Tomasz Saweczko i jestem autorem tego bloga. Na początku dziękuję bardzo za zainteresowanie współpracą reklamową. „Facetem jestem i o siebie dbam” to moje internetowe dziecko i marka, która figuruje w Urzędzie Patentowym jako zarejestrowany znak handlowy. Ze względu na dbałość o jakość publikowanych treści na blogu zastrzegam, że nie mogę podjąć każdej propozycji współpracy.

O blogu w skrócie

„Facetem jestem i o siebie dbam” funkcjonuje w sieci od września 2012 roku. Fanpage bloga od tego czasu zgromadził około 235 tysięcy polubień. Zaś sam blog od początku swojego istnienia zgromadził ponad 15 i pół miliona wyświetleń (przy średnim czasie trwania sesji na poziomie 7 minut i 42 sekund!). Jest to najprawodpodobniej najbardziej zasięgowy męski blog w Polsce.

Wielokrotnie podejmowałem współprace komercyjne z różnymi markami i podmiotami. Przykładowe realizacje można znaleźć w dalszej części tej prezentacji.

Przykłady realizacji

Poniższe formy współpracy stanowią tylko przykład możliwych działań reklamowych na blogu.

Forma Opis Przykłady
Konkursy Konkursy mogą funkcjonować jako osobne wpisy na blogu lub mogą być dodatkiem do wpisów dla danej marki. Konkurs dwuetapowy: 1, 2. Konkurs w kontekście wpisu: 1, 2, 3.
Banery reklamowe Rozliczane na podstawie przewidywanej liczby wyświetleń. CPM uzależnione od formatu banerów, ich ilości oraz ich miejsca na blogu. Realizowałem niejednokrotnie screening dla marki H&M.
Wyjazdy sponsorowane Im dalej, tym lepiej. :) Przykłady: 1, 2, 3.
Testy i recenzje produktów Oczywiście recenzje i testy z zachowaniem niezależności. Przykłady: 1, 2, 3, 4.
Wpisy sponsorowane Nie chodzi tutaj o teksty przygotowane przez reklamodawcę, każdy tekst na blogu jest autorski. Przykłady: 1, 2, 3.

Statystyki

Poniżej aktualne dane dotyczące statystyk bloga z Goolge Analytics (sierpień 2019).

Statystyki facetemjestem.pl - sierpien 2019

Cennik

Szczegółowa wycena danej współpracy zależy od wielu zmiennych. Najbardziej preferuję sytuacje, w których klient proponuje budżet danej kampanii i ja na tej podstawie jestem w stanie przygotować ofertę. Jednakże minimalny budżet to 3000 zł (netto). W grę nie wchodzą współprace barterowe!

Kontakt

Ofert współpracy proszę kierować mailowo na facetemjestem.pl@gmail.com, sprawdzam pocztę regularnie i zazwyczaj odpisuję na propozycje reklamowe tego samego dnia kiedy otrzymam maila.

Przykłady marek, z którymi współpracowałem

Proszę kliknąć w logo danej marki, żeby zobaczyć wszystkie wpisy, które powstały w ramach współpracy.

Braun
Empik
Alma
T-Mobile
Grants
Victorinox
MSI
Gillette
PZU
Havaianas
Samsung
Optimum Nutrition
Vichy
Onet
Zenbox
Żywiec
KRUPS
Poczta Książkowa
Bond Expert
Wydawnictwo Insignis
Wydawnictwo Literackie - logo
Heineken
Str8
MenSpace
Batumi Ajara
Pilsner
Fundacja Światełko
Kosmedica
Frisco
Wydawnictwo Feeria