X

DZIEŃ DOBRY!

Adrian Anzorge
Tomasz Saweczko

DZIEŃ DOBRY!

Razem z Adrianem Anzorge postanowiliśmy połączyć nasze siły i wyruszyliśmy z projektem Trener NiePersonalny. Bazując na wspólnym doświadczeniu i wiedzy oferujemy: rozpisywanie diet, treningów i konsultacje on-line.

Ja raczej nie muszę się Wam przedstawiać. Lecz domyślam, że pewnie nie wszyscy znacie Adriana, który poza tym, że jest moim dobrym kumplem, jest także ambasadorem amerykańskiej marki suplementacyjnej Optimum Nutrition.

Tomasz Saweczko

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ


NASZA HISTORIA

Adrian ma ode mnie o wiele większą wiedzę praktyczną (trenuje dwa lata dłużej). Ja zaś, jak zapewne wiecie po lekturze tekstów na blogu, poza trenowaniem, lubię również zagłębiać się w badania naukowe i pogłębiać wiedzę na temat suplementacji i treningu. W ten sposób tworzymy udany duet, bo nasze słabe i mocne strony wzajemnie się uzupełniają.

Przemiana sylwetki Adriana Anzorge
PRZEMIANA ADRIANA


Przemiana sylwetki Tomasza Saweczko
MOJA PRZEMIANA

TOBIE TEŻ MOŻEMY POMÓC

NASZA OFERTA

W naszej ofercie znajdują się różne pakiety dostosowane do potrzeb naszych klientów. Oprócz samych rozpisek diet i treningów oferujemy również pakiety czasowe, w ramach których zapewniamy konsultacje mailowe lub przez Skype/telefon w ramach trwania pakietu. Zanim rozpoczniemy współpracę, każdy z naszych podopiecznych dostaje szczegółową ankietę, na podstawie której przygotowujemy odpowiednie rozpiski.

Rozpisywanie diety online
Rozpisywanie treningu online
Konsultacje treningowo-dietetyczne on-line
Rozpisywanie suplementacji online

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY