X
Działalność charytatywna na blogu

Działalność charytatywna na blogu

Uwagi ogólne

Ponieważ co jakiś czas dostaję różne propozycje pomocy charytatywnej na blogu, to postanowiłem poświęcić temu zagadnieniu osobną podstronę na blogu. Otóż jestem bardzo otwarty na takie działania. Jednakże napisanie tekstu, który skutecznie przyciągnie uwagę i zaowocuje wsparciem danej inicjatywy wymaga niejednokrotnie dużych nakładów pracy. Dlatego postanowiłem jako remedium zagospodarować na działania charytatywne duży baner na dole bloga, który wyświetla się na wszystkich podstronach. W tym miejscu zawsze będę wspierać jakąś akcję charytatywną (lub kilka emitując banery losowo). Nie oznacza to, że nie chcę się podejmować bardziej złożonych akcji, aczkolwiek banerem chciałbym odciążyć się od dużego angażowania się w każdą inicjatywę.

Zgłaszanie propozycji

Najlepiej proszę je kierować na mojego maila facetemjestem.pl@gmail.com, przy czym proszę o jak najlepsze udokumentowanie, że np. dana zbiórka nie ma charakteru wyłudzenia. Każde zgłoszenie musi przejść przez proces moderacji i nie mogę podjąć się promowania akcji, która mogłaby budzić jakiekolwiek wątpliwości.

Serdecznie pozdrawiam, Tomasz Saweczko. :)

Post scriptum

Zachęcam innych blogerów do podjęcia podobnego kroku. Chodzi mi o stałe wygospodarowanie przestrzeni na blogu na działalność charytatywną.

Zobacz wszystkie wpisy charytatywne na blogu