X
Plnay treningowe i diety
Plnay treningowe i diety
Męskie fryzury intymne

Męskie fryzury intymne

Męskie fryzury intymne w większości przypadków przybierają dwie formy: albo na zero albo „busz totalny”. Próba stylizowania włosów łonowych wydaje się raczej zabawna i tak też potraktujcie ten wpis, tzn. z przymrużeniem oka. Większość proponowanych tu męskich fryzur intymnych, to po prostu efekt mojej wybujałej fantazji. Zresztą, wykonanie części z poniższych fryzur, wymaga nie lada zdolności (potrzebny byłby też do tego dość wąski trymer). Z drugiej strony zrobić sobie „Zeusa” (patrz niżej) i zaskoczyć nim swoją drugą połówkę… Zapewne reakcja byłaby bezcenna. ;)

Galeria męskich fryzur intymnych

Męska fryzura intymna - na łyso
Na łyso
Męska fryzura intymna - w kształcie trójkąta
Trójkąt
Męska fryzura intymna - w kształcie koła
Koło podbiegunowe
 
Męska fryzura intymna - elegancka
Elegancik
Zaniedbane męskie włosy łonowe
Busz totalny
Męska fryzura intymna - w kształcie cienkiego trójkąta
Cienki trójkąt
 
Męska fryzura intymna - trójząb
Trójząb
Męska fryzura intymna - skromniść (na Hitlera)
Skromniś
Męska fryzura intymna - w kształcie pasa
Pas
 
Męska fryzura intymna - Zeus
Zeus
Męska fryzura intymna - dziki wąs
Dziki wąs
Męska fryzura intymna - w kształcie trapezu
Trapez
 
Męska fryzura intymna - busz kontrolowany
Busz kontrolowany
Męska fryzura intymna - na diabełka
Diabełek
Męska fryzura intymna - kształt odwróconego trójkąta
Odwrócony trójkąt
 
Męska fryzura intymna - kształt łuku
Łuk romański

Męskie fryzury intymne na poważnie

Tak jak wspomniałem na początku, większość prezentowanych powyżej męskich fryzur intymnych, to oczywiście żart. Niemniej jednak część z nich bez problemu można wykorzystać jako alternatywę do golenia włosów łonowych na zero (chociaż nie wyobrażam sobie, żeby zostawiać włosy na jądrach). Zwłaszcza jeśli dla kogoś golenie miejsc intymnych jest niekomfortowe i wywołuje spore podrażnienia skóry. Wówczas zadbanie o zarost łonowy za pomocą trymera jest dobrą alternatywą. Niektóre fryzury stanowią też alternatywę dla leniwych. Np. stworzenie „buszu kontrolowanego”, polega na zwykłym przystrzyżeniu włosów łonowych (ok, na grafice być może nie wygląda, to tak jak to właśnie opisałem).

Zanim rzucicie się z maszynką na swoje włosy łonowe

Nie chciałbym, żeby ten tekst nie zawierał żadnego ładunku informacyjnego. Dlatego w tej części mam dla was jedną bardzo istotną radę odnośnie depilacji miejsc intymnych jednorazówkami. Żeby zdecydowanie zredukować liczbę podrażnień i zmniejszyć prawdopodobieństwo powstawania „wrastających włosków” należy: zawsze, ale to zawsze najpierw golić się z włosem, a dopiero później pod włos. To najważniejsza i bardzo prosta zasada, która może zaoszczędzić wam wiele cierpień.

Więcej na temat depilacji i golenia

Zapraszam też do lektury tekstu na temat depilacji miejsc intymnych u mężczyzn. Natomiast tekst dotyczące ogólnie depilacji (np. klatki piersiowej) oraz golenia znajdziecie tutaj.

NAJPIERW WIEDZA, POTEM RZEŹBA

Najpierw wiedza, potem rzezba - e-book
Kompleksowy przewodnik po diecie i treningu dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.

Jak rozpisać sobie dietę i trening? Jak redukować tkankę tłuszczową i jak budować masę mięśniową? Co jeść przed treningiem, a co po treningu? W jaki sposób utrzymać motwację? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w tym e-booku.

Minimum teorii i maksimum informacji praktycznych, byś mógł zacząć lub kontynuować pracę nad zmianą sylwetki. Do e-booka dołączone są również arkusze kalkulacyjne, które wyręczą Cię w koniecznych obliczeniach.

ZAMÓW E-BOOKA

Odbierz darmowy arkusz kalkulacyjny...

...dzięki któremu łatwo wyliczysz zapotrzebowanie kaloryczne i rozkład makroskładników zarówno w trakcie masy jak i redukcji. Otrzymasz również kod rabatowy na mojego e-booka. Zapisz się do newslettera bloga. :)

...dzięki któremu łatwo wyliczysz zapotrzebowanie kaloryczne i rozkład makroskładników zarówno w trakcie masy jak i redukcji. Otrzymasz również kod rabatowy na mojego e-booka. Zapisz się do newslettera bloga. :)


Tomasz SaweczkoO AUTORZE Cześć, nazywam się Tomasz Saweczko (aka Łysy), z wykształcenia jestem matematykiem. Nie jestem ani pakerem, nie chodzę do kosmetyczki co drugi dzień, ani nie traktuję ulicy jak wybieg. Zaś męskie dbanie o siebie, to dla mnie coś więcej niż tylko wygląd... Czytaj więcej!

Anka i Danka, zadanie z próbnej matury z matematyki, kt...

Zadanie z próbnej matury w listopadzie 2016 o Ance i Dance zrobiło mniej więcej taką samą karierę jak zadanie o ojcu i synu zbierających jabłka. Jako matematyk ...

CZYTAJ DALEJ...

Jaki zarost podoba się kobietom? Czyli o tym jak zarost...

Jaki zarost podoba się kobietom i jaki uważają za bardziej atrakcyjny? Najprostsza możliwa odpowiedź to: "jakikolwiek". Nie podlega dyskusji, że posiadanie z...

CZYTAJ DALEJ...

Jaki jest idealny rozmiar penisa według kobiet?

Odwieczny problem dotyczący optymalnej wielkości penisa zdaje się być w końcu rozwiązany. I to wszystko za sprawą nauki! A precyzyjniej mówiąc: za sprawą bad...

CZYTAJ DALEJ...

Jak i po co przeprowadzić samobadanie jąder?

Regularne samobadanie jąder może uratować życie. Nie gwarantuje ono co prawda wczesnego wykrycia raka jądra, ale nie mamy właściwie do dyspozycji lepszego na...

CZYTAJ DALEJ...

Francuski szyk dla mężczyzn, odkryj sekrety codziennej ...

Obecnie bardzo rzadko zdarza mi się, że nie mogę się oderwać od jakiejś książki. Mając wiele na głowie, człowiek łatwo się rozprasza i błogie chwile zatopien...

CZYTAJ DALEJ...

9 rad dla początkujących na siłowni

Początki na siłowni bywają różne. Zazwyczaj kiedy sam widzę na siłowni "świeżaków", to zastanawiam się z jakiej planety się wzięli. Poniższy poradnik pomoże ...

CZYTAJ DALEJ...