Liga Mistrzów w HD z Heinekenem

Liga Mistrzów w HD z Heinekenem

Liga Mistrzów już tuż tuż. Powiem szczerze, że od czasów licealnych rzadko zdarzało mi się oglądać mecze. Głównie dlatego, że nie korzystam od wielu lat z telewizora. Chociaż nie uważam się za wielkiego fana piłki, to pamiętam, że w trakcie Mistrzostw Świata w RPA emocjonowałem się tymi rozgrywkami jak dzieciak. :)

Przechodząc jednak do sedna – być może nowy pomysł Heinekena nieco zrewolucjonizuje moje podejście do piłki, a przynajmniej do Ligii Mistrzów. Otóż 18-go lutego 2014, kiedy to zaczynają się rozgrywki rusza interaktywna platforma dla kibiców, na której będzie można oglądać wszystkie mecze w jakości HD. :) Warunek jest jeden – trzeba mieć przy sobie kapsel lub zawleczkę z piwa Heineken i wpisać zamieszczony na nim kod. Szczegółowe informacje o platformie znajdziecie tutaj.

To nie jedyna atrakcja, którą marka Heineken przygotowała dla kibiców. W interaktywnej grze na rzeczonej platformie będzie można wygrać:

 • wyjazd na mecz finałowy w Lisbonie;
 • pięciolitrowe kegi piwa Heineken (codziennie);
 • konsolę PlayStation 4 (codziennie).

Zresztą osoby, które znają werwę Heinekena z Open’er Festivalu chyba nie powinni być zaskoczeni tego typu akcją. Miejmy tylko nadzieję, że serwery nie padną. Poza tym pamiętajcie, że alkohol tylko dla osób dorosłych! ;) A i jeszcze jedno – ktoś z was celebruje jeszcze tradycje z dzieciństwa i chodzi z kolegami od czasu do czasu pograć w piłkę?

Wpis powstał przy współpracy z marką Heineken.Snapchat ikona Kliknij i dodaj mnie na Snapie! • Kuba

  Fajna opcja – ale do każdego meczu trzeba mieć nowy kapsel, czy jeden wystarcza na wszystkie mecze? :)

  • Kornel

   Stawiam na to że jeden kapsel jeden mecz ;)

Tomasz Saweczko
Snapchat ikona
Autor: Tomasz Saweczko


Jak zrobić zdrową przekąskę do piwa?
33 męskie zegarki za mniej niż 500zł
Co Ty wiesz o piwie?
Piwo najlepiej smakuje w Czechach

wsparcie techniczne