X
Najpierw wiedza, potem rzezba
Najpierw wiedza, potem rzezba

Liga Mistrzów w HD z Heinekenem

Chcesz dostać prezent od Łysego? TAK NIE

Liga Mistrzów już tuż tuż. Powiem szczerze, że od czasów licealnych rzadko zdarzało mi się oglądać mecze. Głównie dlatego, że nie korzystam od wielu lat z telewizora. Chociaż nie uważam się za wielkiego fana piłki, to pamiętam, że w trakcie Mistrzostw Świata w RPA emocjonowałem się tymi rozgrywkami jak dzieciak. :)

Przechodząc jednak do sedna – być może nowy pomysł Heinekena nieco zrewolucjonizuje moje podejście do piłki, a przynajmniej do Ligii Mistrzów. Otóż 18-go lutego 2014, kiedy to zaczynają się rozgrywki rusza interaktywna platforma dla kibiców, na której będzie można oglądać wszystkie mecze w jakości HD. :) Warunek jest jeden – trzeba mieć przy sobie kapsel lub zawleczkę z piwa Heineken i wpisać zamieszczony na nim kod. Szczegółowe informacje o platformie znajdziecie tutaj.

To nie jedyna atrakcja, którą marka Heineken przygotowała dla kibiców. W interaktywnej grze na rzeczonej platformie będzie można wygrać:

  • wyjazd na mecz finałowy w Lisbonie;
  • pięciolitrowe kegi piwa Heineken (codziennie);
  • konsolę PlayStation 4 (codziennie).

Zresztą osoby, które znają werwę Heinekena z Open’er Festivalu chyba nie powinni być zaskoczeni tego typu akcją. Miejmy tylko nadzieję, że serwery nie padną. Poza tym pamiętajcie, że alkohol tylko dla osób dorosłych! ;) A i jeszcze jedno – ktoś z was celebruje jeszcze tradycje z dzieciństwa i chodzi z kolegami od czasu do czasu pograć w piłkę?

Wpis powstał przy współpracy z marką Heineken.

NAJPIERW WIEDZA, POTEM RZEŹBA

Najpierw wiedza, potem rzezba - e-book
Kompleksowy przewodnik po diecie i treningu dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.

Jak rozpisać sobie dietę i trening? Jak redukować tkankę tłuszczową i jak budować masę mięśniową? Co jeść przed treningiem, a co po treningu? W jaki sposób utrzymać motwację? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w tym e-booku.

Minimum teorii i maksimum informacji praktycznych, byś mógł zacząć lub kontynuować pracę nad zmianą sylwetki. Do e-booka dołączone są również arkusze kalkulacyjne, które wyręczą Cię w koniecznych obliczeniach.

ZAMÓW E-BOOKA


Tomasz SaweczkoO AUTORZE Cześć, nazywam się Tomasz Saweczko (aka Łysy), z wykształcenia jestem matematykiem. Nie jestem ani pakerem, nie chodzę do kosmetyczki co drugi dzień, ani nie traktuję ulicy jak wybieg. Zaś męskie dbanie o siebie, to dla mnie coś więcej niż tylko wygląd... Czytaj więcej!

Ponad 100 pomysłów na świąteczne prezenty

Cały świąteczny zakupowinik dostępny jest tutaj.

...

CZYTAJ DALEJ...

FAQ

Po około 3 latach działalności tego bloga, w końcu zabrałem się za stworzenie listy często zadawanych mi pytań. W miarę możliwości będę starać się tę listę u...

CZYTAJ DALEJ...

Zapytaj Łysego

Panowie i (z tego co mi wiadomo) Panie! "Facetem jestem i o siebie dbam" funkcjonuje już od ponad 3 lat. Taki czas na liczniku pobudza do sentymentalnych prz...

CZYTAJ DALEJ...

Dlaczego prowadzenie bloga to ciężka praca?

Większości osób wydaje się, że jeśli ktoś prowadzi popularnego bloga, to wystarczy, że napisze jakiś tekst raz na jakiś czas, a potem hajsy lecą z nieba. Moi...

CZYTAJ DALEJ...

Co powtórzyć przed maturą podstawową z matematyki?

Już jutro matura podstawowa z matematyki. Jako, że przez wiele lat przygotowywałem licealistów do tego egzaminu, to łapcie ten krótki poradnik. :)

Co prawda ten wpis ma być ...

CZYTAJ DALEJ...

Pomysły na prezenty świąteczne dla mężczyzny

Nie lubię tego całego "świątecznego klimatu", który polega na atakowaniu nas ze wszystkich stron pomysłami na prezenty. Dlatego ten "poradnik" prezentów świą...

CZYTAJ DALEJ...