Forum: męski piercing

Forum: męski piercing

Kolejny temat na forum, tym razem będzie to „męski piercing”. Od razu uprzedzam wszystkich, którzy by chcieli nawiązać w tym wątku do „męskości”. Ludy pierwotne lubują się w piercingu i tatuażach i jeśli ktoś chciałby negować czyjąś męskość, „bo nosi kolczyk” to zachęcam do powiedzenia tych słów np. członkowi jakiegoś plemienia w dorzeczu Amazonki – na pewno wyjaśni wam tę sprawę dokładnie.

Co sadzicie na temat piercingu u mężczyzn. Mam okazje skorzystać ponieważ mój znajomy pracuje w studio tatuażu i zajmuje się robieniem kolczyków. Chciałbym znać wasze zdanie na ten temat. Dzięki bardzo za wszystkie odpowiedzi.
PS Myślę nad industrialem bądź orbitalem. :)

Autor: Wojtek

Mój komentarz

Ja z piercingiem mam tyle wspólnego, co z Mercedesami – czyli nic. Chociaż przyznam, że niektórym świetnie to pasuje. Więc, Panowie – jeśli coś wiecie to piszcie – możecie też jakieś foty załączać.

PS
Chętnie się dowiem (może ktoś z was wie) czy kolczyk na języku coś daje? (Chyba wiecie do czego piję :P).  • Smileyboy

    Od 4 miesięcy mam smileya (kolczyk w górnym wędzidełku w buzi). Powiem wam, że wygląda zarąbiście gdy się uśmiecham. Oczywiście po jego zrobieniu nie obyło się bez komentarzy typu gej (zdziwiłbym się gdybym tego nie usłyszał), ale to dosłownie jednorazowe sytuacje. Większość osób mówi, że wygląda to super. Cieszę się bo coraz więcej facetów robi sobie smileya. Goi się około 2 tygodni. Przekłucie nic nie boli. Dbać o niego, też jakoś szczególnie nie trzeba ( pierwsze 2 tygodnie trzeba go płukać rumiankiem). Serio taki kolczyk to zajebista sprawa. Polecam :3

  • Grider

    Siema.
    Dwa tygodnie temu zrobiłem sobie Helix, w górnej części ucha, chrząstka. Robiłem sobie sam, igłą, włożyłem kolczyk ze stali chirurgicznej i nosiłem go przez niecałe dwa tygodnie codziennie czyszcząc solą fizjologiczną 4 razy dziennie. 2 dni temu włożyłem własny kolczyk, który miał się tam znaleźć, trochę polał pierwszego dnia, z racji tego, że był grubszy od igły o ok. 0,2mm ale to nie problem, bo następnego dnia było wszystko okej. Jeśli chodzi o opinie, to są różne, jedni mówią, że chu*nia, inni, że całkiem fajna sprawa, łatwo się domyślić, że autorami pierwszego jest 40% facetów, kobietom i reszcie przynajmniej to nie przeszkadza, a większości nawet się podoba, także jestem zadowolony, zwłaszcza, że opinia publiczna mnie nie wyklnęła. Pamiętajcie, żeby kolczyk robić i nosić dla siebie i max higieny. ( Nie tylko, gdy macie kolczyk, ogólnie, po prostu się myjcie.)

Tomasz Saweczko
Autor: Tomasz Saweczko


wsparcie techniczne